Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KDBM20 panel

Menu główne 2020

 

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

Pragniemy poinformować, że Komitet Organizacyjny KRAKOWSKICH DNI BEZPIECZEŃSTWA W MIASTACH podjął decyzję o organizacji planowanej na 14-16 października 2020 II edycji konferencji w formie wydarzenia online. Wynika to z dynamicznych zmian sytuacji pandemicznej Covid-19 w Polsce i na świecie.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. Organizatorem Konferencji jest Media-Pro Polskie Media Profesjonalne Ewelina Nawara.

2. Opłata za udział 1 osoby w całych KRAKOWSKICH DNIACH BEZPIECZEŃSTWA W MIASTACH 2020 on-line wynosi 1245 zł + VAT (1531,35 zł brutto).

Instnieje również możliwość wzięcia udziału w jednym dniu wydarzenia. Koszt udziału w wybranym dniu wynosi 450 zł  + VAT (553,50 zł brutto).

3. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia udziału lub wypełnienie formularza zgłoszenia on-line e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz dokonanie wpłaty na konto:
Media-Pro Polskie Media Profesjonalne Ewelina Nawara
BRE BANK 38 1140 2004 0000 3402 7261 6140
z dopiskiem „KRAKOWSKIE DNI BEZPIECZEŃSTWA W MIASTACH 2020” i nazwiskami uczestników.

4. Dokonanie zgłoszenia oraz płatności za udział do 30 września 2020 r. gwarantuje otrzymanie 20% rabatu. Koszt udziału po uwzględnieniu rabatu wynosi:

996 zł + VAT (1225,08 zł brutto) za udział w całych II KRAKOWSKICH DNIACH BEZPIECZEŃSTWA W MIASTACH 2020,

360 zł  + VAT (442,80 zł brutto) za udział w jednym dniu wydarzenia

5. Prenumeratorom czasopisma „Drogi” przysługuje 15% zniżki. Liczba osób korzystających z rabatów dla prenumeratorów nie może przekroczyć liczby subskrybowanych egzemplarzy. Zniżka z tytułu prenumeraty przysługuje za udział w jednym wydarzeniu z cyklu Konferencje Specjalistyczne w roku kalendarzowym.

6. Rabat za prenumeratę oraz za wcześniejsze dokonanie płatności nie łączą się.

7. Dla Instytucji opłacających udział w Konferencji w co najmniej 70% ze środków publicznych opłata może być zwolniona z podatku VAT. W celu uzyskania zwolnienia wraz z formularzem zgłoszenia należy przesłać stosowne oświadczenie. Brak oświadczenia będzie skutkował doliczeniem 23% VAT do faktury.

8. Opłata za udział w Konferencji obejmuje:

- dostęp do platformy on-line,
- możliwość uczestniczenia w dyskusji oraz zadawania pytań prelegentom,
- materiały konferencyjne oraz materiały merytoryczne przesyłane w formie elektronicznej przed i po wydarzeniu,
- certyfikat udziału w wydarzeniu przesyłany w formie elektronicznej.      

9. Jeśli z przyczyn niezależnych od organizatora, wydarzenie nie będzie mogło odbyć się w wyznaczonym terminie, zostanie wyznaczona nowa data konferencji.

10. Przesłanie wypełnionej Karty zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją Warunków uczestnictwa.

 

WARUNKI REZYGNACJI:

1. Rezygnację z Konferencji oraz chęć zamiany uczestnika należy zgłosić Organizatorowi pisemnie na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

2. Zamiana uczestnika z tej samej firmy, nie wymagająca zmiany faktury, jest zawsze bezpłatna.

3. W przypadku wycofania zgłoszenia do 11 września Uczestnik ponosi 10% kosztów udziału.

4. W przypadku wycofania zgłoszenia do 30 września Uczestnik ponosi 20% kosztów udziału.

5. W przypadku rezygnacji po 30 września Organizator nie będzie zwracał żadnych kosztów.